Lék Paracetamol/kofein Dr.max 500MG/65MG

Kód SÚKL
0115793  
Název LP
Paracetamol/kofein Dr.max (500mg/65mg Tbl Nob 20)
Cesta podání
Perorální podání (POR)
Léková forma
Tableta
Velikost balení
20
Síla
500MG/65MG
Typ balení
Blistr
Účinné látky
Paracetamolum, Coffeinum
ATC skupina
PARACETAMOL, KOMBINACE KROMĚ PSYCHOLEPTIK (N02BE51)

Složení

  1. Paracetamolum – 500 MG
  2. Coffeinum – 65 MG
  3. Maydis Amylum Pregelificatum – PL MG
  4. Povidonum 25 – PL MG
  5. Carmellosum Natricum Conexum – PL MG
  6. Cellulosum Microcristallinum – PL MG
  7. Silica Colloidalis Anhydrica – PL MG
  8. Magnesii Stearas – PL MG